o firmie

dowiedz siĘ wIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH

Firma CHRUSTEK TRAVEL zajmuję się transportem i usługami związanymi z transportem oraz utrzymaniem infrastruktury drogowej. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, działającą na rynku od 1997 roku. Głównym obszarem naszych działań jest Beskid Żywiecki, jednakże jesteśmy gotowi do świadczenia usług na terenie całego kraju. Nastawiamy się na ciągły rozwój i realizację zleceń zgodnie z oczekiwaniami klienta, zawsze w wyznaczonym terminie. Decydując się na nasze usługi mają Państwo pewność, że będą podróżować komfortowymi oraz wygodnymi busami. Aktualnie dysponujemy pojazdami posiadającymi od 9 do 55 miejsc siedzących. Zatrudniamy jedynie kierowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy za cel stawiają sobie komfortową, bezpieczną podróż, a co za tym idzie - Państwa zadowolenie. Wszystko po to, aby podróż z naszą firmą była przyjemna i aby klienci chętnie do nas wracali.

Firma Chrustek Travel oferuje to wszystko, czego klienci potrzebują – bezpieczeństwo, komfort, wygodę, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę.

Świadczymy również usługi koparko-ładowarką oraz pojazdami specjalnymi: Mercedes Unimog 4x4 z wywrotem, który doskonale sprawdza się w trudnym terenie i w ekstremalnych warunkach. Jest niezastąpiony w rozmaitych pracach komunalnych (zimowe utrzymanie dróg, koszenie traw, prace transportowe, załadunek/przeładunek).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.